Beru nová affs!!

Avril Lavigne Talks "Goodbye Lullaby," Abbey Dawn, Fragrances and More

23. february 2011 at 13:00 | B.)) |  interviews
Avril Lavigne je moderní renesanční žena. Přes její drzé písně, její dívčí postoj a mladistvou energii, Lavigne už není holkou. Je to příkladná žena, podnikatelka, umělkyně, která ve své kariéře prodala více než 30 milionů kopií desek, je to pořád dáma, která nám má co nabídnout. Datum vydání jejího čtvrtého alba, Goodbye Lullaby, je stanovena na 8. března, které vydá nahrávací společnosti RCA. Zpěvačka/textařka/módní návrhářka připouští, že songy jsou "hořkosladké".
Goodbye Lullaby může být tím nejlepším a nejosobnějším albem, které Lavigne kdy vydala a to díky tomu, že se nebála a vyložila karty na stůl a nechala fanoušky, aby se podívali za její dobře oblečené rameno. Goodbye Lullaby je syrové a tak osobní, že si o tom některé popové hvězdy (jejichž jména nezveřejníme na jejich ochranu) mohou nechat jen zdát. Lavigne vám ukáže svoji kurážnost, inspiraci odAlanis Morissette a Joni Mitchell, ona vás tam drží v zajetí, se svým vyleštěným hákem a nezapomenutelnou melodií.
Lavigne také rozšířila své impérium, díky její módní značce Abbey Dawn, která se dříve prodávala pouze u Kohl's, rozšířila se od dětské kolekce k něčemu, co se více rozrostlo a je to všeobecně nositelné. Taky vydala 2 vůně, ta třetí je na cestě. Je zřejmé, že Avril, jejíž vlasy jsou až na Jennifer Aniston ty nejkrásnější, je zaneprázdněná holka, ale i přesto si našla čas chatovat s ARTISTdirect.com, s Amy Sciarretto hovořila o Goodbye Lullaby, o jejím nose, doslova i obrazně.
avril--daily.blog.cz || Bee

Jsi ponořená v oblasti hudby, módy a parfémů. Splynul tvůrčí proces z každého projektu do ostatních? Týkají se všechny projekty nějakým způdobem s tebou?
Všechny jsou stoprocentně svázány s mojí hudbou, která ukazuje proč jsem tady. Abbey Dawn, moje módní značka je rozhodně svázána s hudbou, od té doby co pro sebe navrhuju, vytvářím, co chci nosit na svých photoshootech, na vystoupení, ve videoklipech, na červeném koberci nebo v zákulisí. Jsem holka, takže oblečení miluju (smích). Navrhuju a vytvářím cool kolekci a miluju, když u toho můžu být kreativní. Je hezké věnovat se i něčemu jinému než je hudba. Mimochodem právě jsme otevřeli AbbeyDawn.comZdá se, že jsi vylepšila svou kolekci.
Udělala jsem obrovskou změnu na mých tričkách. Už nejsou teenage nebo dětské. Jsou víc pro holky a ženy. Jsou v lepší kvalitě a budou také víc stát. Mám kompletně novým tým, od lidí, se kterými jsem pracovala na výrobě. Začala jsem znovu a jsem nadšená, od té doby, co je to mezinárodní. Spěchala jsem, aby to bylo online, takže teď je to venku a já se teď budu snažit dostat kolekci i do obchodů. Vylepšila jsem to. Kolekce bude zahrnovat podpatky, jakože rock'n'rollové podpatky, peněženky a další dobré věci. Jsem z toho tak nadšená, že jsem si nechala vytetovat 'Abbey Dawn' na své předloktí. Hrozně moc to miluju. Minulý týden jsem byla v Japonsku a dostala jsem nové skvělé nápady díky módě v Tokyu.

Oni jsou vždycky půl roku před námi, pokud jde o módní trendy, že?
Je to pro ně drog. Miluju odrbané džíny a rock'n'rollové kousky a oni je tam mají. Ve chvíli, kdy nemůžete nic najít, najdete mimořádné rockové kousky. Všechno je prosté. Takže si vytvářím, co chci nosit.

Jak tě tvoje vůně odrážejí?
'Black Star' je první a 'Forbidden Rose' je druhá vůně. Je tak legrační o tom mluvit, protože každá má svoji zprávu a slogan; to je to jak je vytvořit. Black Star - protože miluju růžovou a černou a hvězdy a cvočky...flakonek je hvězda s ocvokaným prstenem a sloganem je 'Be Your Own Star' a vzkazuje, abychom dosáhli hvězd, šli za svými sny a věřit sami v sebe. Napsala jsem kousek hudby pro reklamu, které je i intrem pro moje albu. 'Forbidden Rose' má poselství abychom měli
avril--daily.blog.cz || Bee

touhu objevit (slogan Dare to Discover) a abychom byli vzpurní.

Jak moc jsi byla zapojena do výroby vůně? Čichala jsi zápachy, co vycházeli z chemické laboratoře?
Věř nebo ne, trvá to dva roky, než vytvoříš vůni. Jak to voní? To je ta poslední věc, která se toho týká (smích). Strávila jsem spoustu času nad chozením nad boxy, barvami, písmem, zprávami, příběhem, spotřebitelským testováním atd. 


Zápasil tento pocit vytváření vůně s vytvářením alba?
Mimo hudbu, panebože, byla jsem tak nadšená a měla jsem tolik nápadu, když jsem začínala s produktem. Když vidím lidi, kteří je nosí a voní, např. moje máma, setra a přátelé, je to tak cool.

'Black Star' otevírá celé album a je jako hezká ukolébavka. Je to pohádka, pronásledování emocí a úplně vás to natěší na to, co přijde potom.
Ano! To je intro. Poslední song je 'Goodbye' a má to stejný pocit ukolébavky.

Pak je tu 'What the Hell', cože je ta drzá Avril. Jak tě to to napadlo, zvláště po tom, co sis prošla veřejným rozchodem?
No, 'What the Hell' je více pop rocková, je to jedna z mých drzých skladeb, jak jsi řekla. Je lehčí a zábavnější, kdežto zbytek alba je více syrový a zranitelný a je to hlubší. Moje představa pro tohle album bylo to. Chtěla jsem akustické kytary a pro to, aby to bylo více odhalitelné i s pianem. Chtěla jsem tam mít více. Všechny mé desky jsou poprockové a pozitivní a já byla připravena udělat něco trochu jiného. Co se týče textů a obsahu, je to hořkosladké. Nevěděla jsem, co se chystám napsat; Jen jsem věděla, že chci něco, co by tak znělo. Potom byli na řadě už jen texty a bylo to lyricky hořkosladké.

avril--daily.blog.cz

Myslíš si, že tě lidé vnímají jinak než když jsi byla 'Sk8er boi' osoba? Změnila jsi se od té

doby? Myslíš si, že stále dívkám dodáváš sílu?
Za ta léta by to bylo opravdu hezké a odměnující. Měla jsem fanouškovská setkání a autogramiády a když vidím fanoušky, jak ke mě přicházejí, když mi posílají dopisy a říkají mi, že se jich má hudba dotkla a pomohla jim například v těžkých obdobích. Když tohle slyším, cítím se doopravdy šťastně, že můžu působit na někoho takový efekt. Doufám, že tohle album bude lidi inspirovat a dodá jim sílu.


=MŮJ VOLNÝ PŘEKLAD,KOPÍRUJTE POUZE SE ZDROJEM!!!
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.